Výcvikový program Kresťanský kouč

Výcvikový program Kresťanský kouč – Jeseň 2018

17 septembra @ 8:00 - 14 decembra @ 17:00
Poradenské centrum pre rodiny – FAMILY GARDEN, Pavlovičova 3
Bratilava-Trnávka, 82104 Slovenská republika

Jesenný kurz:
1. Modul 17. – 19. september 2018 (3 dni)
2. Modul 24. – 25. október 2018 (2 dni)
3. Modul 19. – 21. november 2018 (3 dni)
4. Modul + skúška 13. – 14. december 2018 (2 dni)


V období medzi modulmi je potrebné rezervovať si približne 10 hodín na prácu v triádach, štúdium materiálov, reflexie a na vypracovávanie pracovných listov. Tiež je nevyhnutné, aby vedel každý účastník používať a pracovať s komunikačným programom Skype.

Maťo Ondruš

Maťo Ondruš

Obetavý fotograf a video-maker. Študuje žurnalistiku, angažuje sa v organizácii festivalov lumen a godzone, pracuje pre portál o slovenských inovatívnych firmách a startupoch. A popritom pomáha family garden s fotením prednášok a občas spraví video.

Pavla Lényiová

Pavla Lényiová

Pracuje ako rozhlasová redaktorka, rada športuje v lezeckej hale a relaxuje prekopávaním kompostu. Spravuje facebookovú stránku a web family garden a pomáhala aj s prípravou tejto výročnej správy. DobrovoľníčIť pre fg sa rozhodla, lebo ju trápili rozpady manželstiev v jej okolí a myslí si, že fg prispieva k tomu, aby rodinné vzťahy stáli na pevných základoch.

Marka Ondrušová

Marka Ondrušová

Je saleziánskou spolupracovníčkou, hrá na gitare v detskom zbore a je aj skialpinisitkou – síce začínajúcou, ale za to nadšenou. A je aj nadšenou a skúsenou fyzioterapuetkou. Okrem toho organizuje partiu, ktorá vždy pripraví sálu pred prednáškou family garden.