16. až 18. február bol termínom v poradí 14-teho kurzu “ASAP – Ako sprevádzať a pomáhať”. Tentokrát opäť v Bratislave. Teší nás, že sa ďalších 20 ľudí rozhodlo investovať do svojho osobného rozvoja. Jednak aby lepšie spoznali seba, ale tiež, aby získané zručnosti použili v rámci svojich najbližších vzťahov či pastoračnej služby.

Čo povedali o kurze niektorí z jeho absolventov?

“Tento kurz by mal absolvovať každý povinne 🙂 hlavne ľudia, ktorí pracujú v pomáhajúcich profesiách, ale aj hocikto iný. Kurz je priestorom pre osobné dozrievanie, pre spoznanie podobne zmýšľajúcich ľudí, priestorom pre sebareflexiu. A výsledkom nie je pocit frustrácie, ale naopak, motivácia, odhodlanie, radosť z toho, že aj drobná zmena môže priniesť výsledky.”

“Určite budem odporúčať váš kurz maminám/manželkám, lebo som si istá, že si v ňom nájdu veľa podnetov, ktoré im pomôžu v ich bežnej komunikácii a vo vzťahoch, na ktoré sme my, ženy, tak citlivo nastavané. Zároveň som mala pred očami už počas kurzu naše pani učiteľky zo školy a škôlky, kde chodia naše deti, ktorým by som veľmi dopriala takýto, alebo podobný kurz.”

Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za váš čas, ochotu, osobný vklad, prijatie, pohostinnosť, starostlivosť, za odpovede na každú otázku. Ďakujem, že si tieto veci nenechávate pre seba, ale snažíte sa podeliť sa s nimi aj s ostatnými. Všetko dobré, nech Vás Boh žehná :).”

Pre mňa bol tento kurz naozaj “hutný” a plný podnetov. Obdivujem, koľko oblastí a okruhov tém sa vám podarilo dať dokopy a prepojiť v jednom kurze.”

Tento kurz ti, milý priateľu, môže zlepšiť tvoj pohľad na druhých, na vzťahy a komunikáciu s nimi. Zažiješ spoločenstvo. Odídeš obohatený cennými zručnosťami z komunikácie. Nazrieš i do niečoho viac. Nudiť sa NEBUDEŠ, lebo na kurze je veľa praktického skúšania teórie. Možno niekedy máš čas a Boh ti dá niekoho do cesty, ale nevieš čo mu povedať a AKO s ním komunikovať. A tento kurz je na to ako ušitý.”

Už sa mi aj podarilo odporučiť ASAP dvom ľuďom. Výnimočný kurz s množstvom praktických zručností, ktoré mi ihneď pomohli pomáhať.”

Ďakujem vám za skvelý kurz, že ste neboli nudnými lektormi, ale živými a pravdivými prednášateľmi. Prednášky boli prednesené v pokojnej, pokornej a priateľskej atmosfére. Nedali ste nám šancu sa nudiť a preto na záver jedno veľké ĎAKUJEM 😀👍”

Okrem ASAP-ov, ktoré realizujeme v našich vzdelávacích priestoroch vo Family Garden, v Bratislave, tiež vycestovávame aj do iných miest Slovenska. Deje sa tak vtedy, keď si tento vzdelávací kurz objedná uzavretá skupina. Takýmto spôsobom sme v minulosti zrealizovali kurzy v Prešove, v Drienici, v Námestove atď. Už o niekoľko dní cestujeme opäť do Prešova, kde nás čaká nová skupina 20 účastníkov.

14-ty kurz ASAP
Tagy: