kurzy obsah

prihlasovanie-stav

"Meň seba a svoje komunikačné zručnosti tak, aby si bol/-a inšpiráciou pre iných. Buď ako strom, ktorý má kmeň so silnými a pevnými koreňmi, vďaka ktorým môže dlhodobo prinášať zdravé plody."

Kurz je určený senior animátorom, lídrom v oratku/stredisku.

 

kurzy obsah

datum

kurzy obsah

miesto
Family Garden

kurzy obsah

prihlasovanie-stav
PRIHLASOVANIE OTVORENÉ

Stáva sa vám, že sa dostávate do konfliktov so svojím okolím a chceli by ste sa naučiť, ako ich lepšie zvládať? Zveril sa vám v rozhovore niekto s niečím dôverným a vy neviete celkom presne, ako čo najlepšie reagovať? Angažujete sa vo svojej farnosti, často sa stretávate s ľuďmi a vnímate, že vám chýba vlastná formácia a rozvoj zručností potrebných pre túto službu? Máme pre vás ponuku, ako to zmeniť. Ako začať pomáhať iným spôsobom. A to "Čím skôr", v angl. jazyku „As Soon As Possible“, skrátene ASAP.

Kurz je určený manželským párom, alebo jednotlivcom, ktorým záleží na budovaní lepších vzťahov a ktorí sa chcú zdokonaliť v službe iným.

kurzy obsah

datum
14. - 16. 06. 2024

kurzy obsah

miesto
Family Garden


PONUKA KURZOV NA OBJEDNÁVKU

Nižšie uvedené kurzy realizujeme na základe konkrétnej objednávky uzavretej skupiny či spoločenstva. Podmienky a ceny kurzov uvedené v ponuke sú orientačné. Po upresnení miesta, formy, rozsahu a počtu účastníkov vieme pripraviť konkrétnu cenovú ponuku. V prípade vášho záujmu o niektorý z kurzov nás kontaktujte.

Workshop zo série „Cesty k posilneniu nášho manželstva“, zameraný na dôležitosť pochopenia jednoty vo výchove detí, na zručnosti vhodnej komunikácie s deťmi v predškolskom, ale aj pubertálnom veku a na skvalitnenie vzťahov v širšej rodine.
„Keď život lásky v prvých rokoch manželstva uviazne, prestane sa hýbať, nemá už ten zdravý nepokoj, ktorý ho poháňa vpred. Tanec projektovaný tou mladou láskou, tanec s tými očarenými očami plnými nádeje, sa nesmie zastaviť." (Amoris Laetitia 219)

Kurz je určený manželským párom, alebo jednotlivcom, ktorí žijú v manželstve.

kurzy obsah

datum

kurzy obsah

miesto
podľa požiadavky

Túžite investovať do kvality vášho súčasného, alebo budúceho vzťahu? Chcete sa vyhnúť zbytočným zraneniam? Záleží vám na vašej komunikácií? Chodíte s niekým? Ešte sa len chystáte? Alebo ste sa práve rozišli?

Workshop je určený pre mladých - zaľúbených, páry aj jednotlivcov.

„Najlepším spôsobom na upevnenie budúcnosti je dobre prežívať súčasnosť. " (Amoris Laetitia 219)

kurzy obsah

datum

kurzy obsah

miesto
podľa požiadavky

Cieľom kurzu je napomôcť rehoľným sestrám dešifrovať realitu vlastnej osoby, spoznanie samej seba ako daru pre budovanie spoločenstva. Taktiež rozpoznať a pracovať s kľúčovými prvkami, ktoré tvoria základ pre vytváranie harmonických vzťahov.

Kurz je určený rehoľným sestrám.

kurzy obsah

datum

kurzy obsah

miesto
podľa požiadavky

kurzy obsah

prihlasovanie-stav

Ako efektívne komunikovať so žiakmi, rodičmi, vedením školy, ako riešiť vypätú situáciu či konflikt? Ako si mám všímať každého žiaka individuálne?  Ako lepšie rozpoznať, čo prežíva dieťa predo mnou? Ako mám zvládať nahromadené emócie? Ako ustáť neprimeraný tlak rodičov? Ako viesť triednickú hodinu, aby to bolo pre žiakov zaujímavé?

Kurz je určený triednym (ale nielen) učiteľom.

kurzy obsah

datum

kurzy obsah

miesto
podľa požiadavky