Už v poradí trinásty kurz ASAP sme koncom novembra zrealizovali v našich priestoroch, vo Family Garden. Veľmi nás teší  čoraz väčší záujem o toto vzdelávanie. Tentokrát sme kapacitu kurzu nielen naplnili, ale prekročili. Viac to už nešlo, naše priestory to, žiaľ, nedovoľujú. A tak, 25 účastníkov, z rôznych kútov Slovenska medzi ktorými boli mladí, čerstvo zosobášení, ale aj tí skôr narodení iba potvrdzuje, že témy o lepšom poznaní seba, o našich presvedčeniach, o našich rozdielnostiach, o zručnostiach dávaní spätnej väzby či vedenia rozhovoru, ktorý vedie k zmene stále zaujímajú všetkých, ktorým záleží na budovaní lepších vzťahov vo svojom okolí. A že im stojí za to, venovať svoju energiu a čas na zlepšenie svojich komunikačných zručností. Lebo …na vzťahoch záleží.

Slová jednej z účastníčok prijímame s veľkou pokorou a zodpovednosťou: „Vaša práca je v dnešnej dobe veľmi vzácna. Ľudia ju potrebujú. V minulosti bol život jednoduchší, teraz sa aj komunikovať treba učiť.“ 

Aj preto v realizácii kurzov plánujeme pokračovať aj naďalej. Na najbližší, februárový termín je už teraz časť účastníckych miest obsadená. Neváhajte a rezervujte si miesto pre seba. Nikdy nevieme, kedy sa ocitneme v rozhovore, ktorým môžeme byť niekomu veľmi, naozaj veľmi nápomocní. A v neposlednom rade môže byť tento kurz o vašej vlastnej ceste zmeny. Viac o kurze a prihlasovaní.

Záujem o ASAP narastá
Tagy: