LUCIA A JÁN „JOHNY“ MRÁZKOVCIOBAJA SÚ SALEZIÁNSKI SPOLUPRACOVNÍCI: MAJÚ NA STAROSTI VYSOKOŠKOLSKÉ STRETKO A POMÁHAJÚ S VÝROBOU GRAFIKY PRE STREDISKO NA MILETIČOVEJ. JOHNY JE 3D GRAFIK – ROBÍ VIZUALIZÁCIE A LUCIA SA VENUJE GRAFIKE A VÝZDOBÁM SVADIEB. VO FAMILY GARDEN MAJÚ NA STAROSTI NAPRÍKLAD POZVÁNKY NA PREDNÁŠKY, ČI PLAGÁTY.

Za oboch odpovedá Lucia:

Ako si medzi seba delíte prácu pre Family Garden?
Na začiatku robil väčšinu grafiky môj manžel, teraz sme  si to vymenili. Avšak každú vec, ktorú vytvorím mu ukazujem a veľakrát mi aj pomáha, keď neviem niečo vytvoriť. Závisí to od toho, kto má viac času.

Prečo ste sa dali na dobrovoľníčenie pre FG?

FG je projekt saleziánskej rodiny, saleziánskych spolupracovníkov. Tomuto projektu veríme, vidíme jeho ovocie a keď bola možnosť pomôcť, obaja sme s ňou súhlasili. Ste rodičia ročného Samka.

Ako to zvládate popri drobcovi?

Keďže je super, dáva nám čas aj na sebarealizáciu. Johny robí z domu, takže ušetrí veľa času na cestovaní. No a keď Samko zaspí, tak pracujeme na svojich veciach, do čoho patrí aj práca pre Family Garden. Ale nie vždy sa mu chce spať, takže niektoré veci odovzdávame aj neskôr 🙂

Lucia a Ján „Johny“ Mrázkovci