Mgr. Eva Rušínová FMA

Dlhodobo sa venujem duchovnému a pastoračnému sprevádzaniu mladých ľudí, som 26 rokov saleziánka. Uvítala som možnosť absolvovať koučingový kurz, vďaka čomu sa okruh mojej činnosti oBOHatil a rozšíril o premieňajúce rozhovory aj s dospelými ľuďmi. V istej fáze som sa začala venovať aj manželským párom, čo považujem za veľmi dôležité aj preto, že vo farnosti pracujim v tíme, ktorý sa zameriava na prípravu snúbencov.

V mojej hierarchii hodnôt sa stretnutie s človekom vyprofilovalo na popredné miesto, lebo zakúšam, aká je realita mnohých ľudí komplikovaná, náročná a nesú veľmi ťažké bremená.
Moje hobby je pomáhať k vnútornej slobode ľudí a k pochopeniu, ako láskyplne a bez podmienok ich miluje Boh a ja mu chcem byť v tom úplne k dispozícii.

 

Podmienky za akých ponúkam koučing:

akokoľvek – osobne, telefonicky, skypeom

Referencie:

Moja osobná skúsenosť z koučingových rozhovorou s Evkou Rušínovou je veľmi pozitívna. Táto skúsenosť osobného sprevázania a pomoci je pre mňa veľkým darom. Prostredníctvom koučingových rozhovorov nadobúdam väčší pocit bezpečia a vzájomnej dôvery, je fajn mať vedla seba osôbku ktorá ma sprevadza na mojej ceste nielen kračajúc vedla mňa ale prežívajúc a hladajúc spolu so mnou. V mnohych situáciách prostredníctvom trefne zadaných otázok, povzbudenia, vzajomneho dialógu, srdečnosti, prijatia, pozitívneho hodnotenia, tiež pomoci v odkrývaní a lepsieho poznavania odpovedí v mojom živote. Ďakujem Evka.

 


Kontakt

Tel: +421 911 964 752

Email: efkarushi@gmail.com

Mgr. Rušínová Eva FMA