Prihlasovanie spustené

Túžite investovať do kvality vášho súčasného, alebo budúceho vzťahu? Chcete sa vyhnúť zbytočným zraneniam? Záleží vám na vašej komunikácií? Chodíte s niekým? Ešte sa len chystáte? Alebo ste sa práve rozišli?

Workshop je určený pre mladých - zaľúbených, páry aj jednotlivcov.

„Najlepším spôsobom na upevnenie budúcnosti je dobre prežívať súčasnosť. " (Amoris Laetitia 219)

11. 10. 2021

online (Zoom)

Prihlasovanie spustené

Angažujete sa vo svojej farnosti v príprave snúbencov, či vedení rodinného stretka a vnímate, že vám chýba vlastná formácia a rozvoj zručností potrebných pre túto službu? Oslovili vás manželia, ktorí prežívajú krízu vo vzťahu s prosbou o pomoc, no vy sa necítite na rozhovor s nimi dostatočne zruční? Máme pre vás ponuku, ako to zmeniť. Ako začať pomáhať iným spôsobom. A to "Čím skôr", v angl. jazyku „As Soon As Possible“, skrátene ASAP.

Kurz je určený manželským párom, alebo jednotlivcom, ktorí sa angažujú v rámci farnosti pri príprave snúbencov do manželstva, vedení manželských stretiek či sprevádzaní manželov v krízach.

3. - 5. 12. 2021

vo Family Garden

Pravidelne chodíme s autom do servisu, plánujeme si preventívnu prehliadku u zubára, snažíme sa mať dostatok pohybu, stravovať sa zdravo. Aktualizujeme si aplikácie v mobiloch či inštalujeme antivírusové programy v počítačoch. Robíme to preto, lebo sme sa naučili, že prevencia je dobrá a užitočná. Čím to je, že takto nepristupujeme aj k našim vzťahom? A možno práve vtedy, keď sa ešte máme radi?

Kurz je určený manželským párom, alebo jednotlivcom, ktorí žijú v manželstve.

23. 10. 2021

online (Zoom)